něco o mě

Jmenuji se Jiřina Dvořáková, narodila jsem se v Benátkách nad Jizerou, od roku 1992 bydlím v Sedleci u Mšena. Je to vesnice kde končí silnice (skvělý rým) u bývalého statku, a musíte se otočit a jet zpátky 2 km – směr Mělník-Mšeno. Je tady moc hezky, stačí seběhnout a jsem v lese, můžeme si udělat oheň a čučet na západ slunce, teda ne v zimě – to je trošku horší – ale po zimě je ten táborák zase nejlepší.

Zajímám se o bylinky, sbírám a pěstuju, suším a zavařuju od jara do podzimu. A v zimě zase na kamnech dělám mastičky. Na zahradě mám včely, sbírají med ze zahrady kde na jaře kvetou ovocné stromy, pampelišky a sedmikrásky a další bylinky, a v údolí pod námi rostou akáty – akátový med je za mě nejlepší, nejjemnější – móc dobrý.

Pracuji z domova, od roku 2006 masíruju. Za ty roky mám stálé klienty, chodí na masáže pravidelně a dá se říct že se spoustou z nich jsem si vytvořila přátelský vztah. Zajímají mě stále nové věci, každý rok absolvuji nějaký nový kurz, kde poznám nové věci, nové lidi a o tyto zkušenosti se chci s Vámi podělit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *